Co na prezent na Dzień Ojca dla przyszłego taty? Podpowiadamy!

Co na prezent na Dzień Ojca dla przyszłego taty? Podpowiadamy!

Wyobraź sobie pierwszy Dzień Ojca, który ktoś przeżywa po raz pierwszy w życiu. Co widzisz? My, w Katalogu Marzeń, z całą pewnością ogromne emocje, radość, ale także dużą dozę niepewności. Nic w tym dziwnego – wejście w rolę świeżo upieczonego taty to nie lada wyzwanie i właśnie dlatego o ojcach warto pamiętać i doceniać ich nie tylko od święta. Jednak 23 czerwca nadarza się ku temu specjalna okazja – w Polsce obchodzimy bowiem Dzień Ojca.

Jeśli zastanawiasz się, w jaki sposób świętować tę okazję, podpowiadamy. W poniższym artykule znajdziesz 6 propozycji prezentu na Dzień Ojca dla przyszłego taty. Jeśli któryś z Twoich przyjaciół czy krewnych już niebawem zostanie tatą, już dziś spraw mu uroczą niespodziankę, którą zapamięta na długo. Nasze pomysły na prezent na Dzień Ojca dla przyszłego taty przypadną do gustu prawdziwym marzycielom!

Po więcej inspiracji zapraszamy do naszego sklepu internetowego. Znajdziesz tam specjalną kategorię w całości poświęconą prezentom na Dzień Ojca. Jesteś gotowy na wielkie poszukiwania? W takim razie po prostu aktywuj link: https://katalogmarzen.pl/pl/k/prezent-na-dzien-ojca!

Skok ze spadochronem z filmowaniem – kiedy tata lata 😉

Kiedy wyobrażasz sobie osoby skaczące lub planujące skoczyć ze spadochronem, kto przychodzi Ci do głowy? W Katalogu Marzeń wiemy, że to marzenie może spełnić każdy, a więc także przyszły tata, który 23 czerwca będzie obchodził Dzień Ojca. Jeśli zastanawiasz się zatem, jaki prezent na Dzień Ojca wybrać dla przyszłego taty, voucher na skok spadochronowy z filmowaniem to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Emocje gwarantowane, pęd powietrza w uszach aż świszczy, a każdy przyszły tata może poczuć się niczym prawdziwy super hero. Czy trzeba czegoś więcej?

Skok ze spadochronem połączony z filmowaniem to prezent na Dzień Ojca dla przyszłego taty, który chciałby w dowolnym momencie móc powrócić do tego wyjątkowego dnia, w którym udało mu się spełnić marzenie. Profesjonalnie przygotowany film pozwala w dowolnej chwili przenieść się pośród chmury i poczuć lekko, jak podczas skoku ze spadochronem.

Kurs snowboardowy – białe szaleństwo dla taty

Już niebawem ktoś z Twoich bliskich zostanie ojcem, a Ty chcesz mu podarować prezent, który pomoże mu się sprawdzić w nowej roli? W takim razie proponujemy voucher na… kurs snowboardowy! Dlaczego? Wszystko, czego nauczy nas ukochany tata, zapamiętujemy szybciej i na dłużej. Tak samo może więc być w przypadku białego szaleństwa, prawda? Profesjonalny kurs snowboardu pod okiem trenera to z jednej strony okazja dla obdarowanego, aby nauczyć się „śmigać” po ośnieżonym stoku, a z drugiej strony wspaniały pretekst do tego, aby w przyszłości wykorzystać zdobyte podczas lekcji umiejętności do spędzenia czasu z ukochanym potomkiem.

Nie mamy wątpliwości, że voucher na kurs snowboardowy to prezent na Dzień Ojca dla przyszłego taty, którego on się nie spodziewa!

Pakiet Marzeń w Katowicach – tata na wczasach

Z okazji 23 czerwca wyślij ukochanego ojca na krótki urlop do Katowic. Taki city break pozwoli mu „naładować akumulatory”, odpocząć i zrelaksować się w otoczeniu urokliwego Śląska. Pakiet Marzeń w Katowicach to voucher, który mieści w sobie aż 69 różnorodnych atrakcji. Przyszły tata bez dwóch zdań wybierze sobie spośród nich coś wyjątkowego, a potem spełni jedno z licznych marzeń. Brzmi wspaniale, prawda? A może wybierzesz się do Katowic razem z przyszłym tatą albo wyślesz w taką podróż jego i inną bliską mu osobę? Podczas realizacji atrakcji z tego vouchera nie zabraknie czasu na to, aby świetnie się bawić. A o to przecież chodzi w prezentach, prawda?

Poprowadź czołg T-55 – z tej propozycji ucieszy się każdy tata

Czy przyszły tata, którego znasz, uwielbia „Czterech pancernych i psa”? Czy fascynują go tematy militarne, a przy okazji łączy te zainteresowania z byciem fanem motoryzacji? Jeżeli tak właśnie jest, to w Katalogu Marzeń mamy dla niego coś świetnego! Mowa o voucherze na poprowadzenie legendarnego czołgu T-55. Taki sposób spędzania wolnego czasu z całą pewnością nie należy do tradycyjnych, ale czy prezenty na Dzień Ojca dla przyszłego taty muszą być oczywiste? Z całą pewnością nie! Wewnątrz czołgu T-55 każdy może poczuć się jak doświadczony żołnierz i na nowo poczuć radość z dziecięcych marzeń. Trasa czołgu jest przygotowana w taki sposób, aby prowadzący mógł poznać wszystkie zalety i możliwości maszyny, więc dzięki temu prezentowi na Dzień Ojca dla przyszłego taty obdarowany z całą pewnością nie będzie się nudził ani przez chwilę.

Degustacja kawy dla dwojga – czas dla siebie

A może 23 czerwca pewien tata otrzyma voucher na degustację kawy dla dwojga? Jeśli tak, koniecznie zapakuj go kopertę z logo Katalogu Marzeń! Wspólne picie kawy rano lub po południu to uniwersalny sposób na relaks, więc takiego podarunku nie sposób nie docenić. Degustacja kawy dla dwojga to prezent na Dzień Ojca dla przyszłego taty, który marzy o tym, aby dowiedzieć się czegoś więcej o aromatycznym napoju i ziarnach, z którego jest on przygotowywany. Co decyduje o jego smaku i zapachu? Jak przyrządzać go, aby wydobyć całą głębię? Z czym najlepiej łączyć picie kawy? Na te i inne pytania odpowiedzi pojawią się podczas realizacji vouchera na degustację kawy dla dwojga, czyli doskonałego prezentu na Dzień Ojca dla przyszłego taty!

Nauka gry w squasha – tata na treningu

Poza wspomnianym już treningiem jazdy na snowboardzie, wśród pomysłów na prezent na Dzień Ojca dla przyszłego taty znajdziesz również voucher na naukę gry w squasha. Na czym polega ten sport? Jak przygotować się do zajęć w specjalnej hali? Z iloma osobami można jednocześnie grać w squasha? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań zagwarantuje doświadczony trener tej dyscypliny. Jeśli zatem wśród ważnych dla Ciebie osób jest mężczyzna, który na co dzień prowadzi sportowy tryb życia, a teraz chciałby poznać nową dyscyplinę – oto upominek doskonały. Podczas treningu każdy przyszły tata sprawdzi się w jednej z najbardziej angażujących fizycznie i umysłowo gier, nauczy się szybko analizować, zadba o swoje ciało i umysł jednocześnie, a przy okazji zrelaksuje się i zapomni o codzienności. Czy można sobie wyobrazić lepszy prezent na Dzień Ojca dla przyszłego taty? Z pewnością nie, bo na chwilę przed narodzinami dziecka warto maksymalnie wykorzystywać każdą wolną chwilę. 😉