Robienie zdjęć ślubnych – przez znajomych, czy przez fotografa?

Kto powinien zająć się robieniem zdjęć na naszym ślubie lub weselu? Zdecydować się na usługi fotografa? A może jednak pozwolić znajomym na robienie zdjęć? Odpowiadamy!

Robienie zdjęć przez znajomych

Jeśli pozwolimy znajomym i rodzinie na robienie zdjęć w czasie swojego ślubu, to możemy liczyć na spore oszczędności. Jednak musimy liczyć się z tym, że ich jakość zdjęć nie zawsze będzie dobra, bo najczęściej korzystają z aparatu w telefonie.

Robienie zdjęć przez fotografa

Fotograf to osoba wykwalifikowana, która ukończyła specjalistyczne kursy, dysponuje szeroką wiedzą i doświadczeniem, al także sprzętem i umiejętnościami. Dzięki ten to właśnie fotograf ślubny Katowice jest w stanie zapewnić nam najlepsze zdjęcia z tego wyjątkowego dnia. Do tego jego cennik wcale nie musi być wysoki, bo najlepsi fachowcy z branży oferują swoje wsparcie w niewygórowanych stawkach.

Kto ostatecznie powinien robić zdjęcia na ślubie?

Odpowiedź na to pytanie wydaje się formalnością, ponieważ to właśnie fotograf ślubny zapewni nam najlepsze zdjęcia. Ostateczny wybór i tak należy do każdego z nas, ale warto mieć na uwadze, co nam wyjdzie na korzyść.