Atrakcyjne kierunki studiów I stopnia. Sprawdź, co proponuje AFiB Vistula w Pułtusku

Studia I stopnia trwają zwykle trzy lata (wyjątkiem są studia inżynierskie, trwające trzy i pół roku) i kończą się uzyskaniem tytułu licencjata (lub inżyniera). Jako jedyne, możliwe do podjęcia bezpośrednio po maturze, najczęściej stanowią podstawę przyszłej kariery zawodowej lub naukowej, stąd ich wybór nie powinien być przypadkowy. Przeczytaj i zobacz, jakie kierunki studiów I stopnia proponuje AFiB Vistula w Pułtusku.

Kierunki studiów I stopnia w AFiB Vistula w Pułtusku

Oferta studiów AFiB Vistula w Pułtusku rokrocznie jest projektowana z uwzględnieniem bieżących trendów edukacyjnych i wymagań rynkowych, niemniej obejmuje także te kierunki studiów, które ze względu na możliwości, jakie stwarzają, niezmiennie cieszą się zainteresowaniem absolwentów szkół średnich. Obecnie Akademia im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku proponuje studia na kierunkach Administracja, Bezpieczeństwo Narodowe, Finanse i Rachunkowość, Historia i Pedagogika, w trybie niestacjonarnym.

Kierunki studiów o profilu praktycznym. Jak nowy trend wypływa na przygotowanie do pracy?

Kierunki studiów I stopnia, proponowanych w ofercie AFiB Vistula, realizowane w formie niestacjonarnej, zapewniają dobre i bardzo dobre przygotowanie do pracy zawodowej. Zdecydowana większość proponowanych kierunków studiów przedstawia profil praktyczny, o czym świadczą specjalności zaprojektowane zgodnie z wymaganiami i oczekiwaniami rynku pracy. Absolwenci wykazują bogatą wiedzę teoretyczną i jednocześnie – dysponują pożądanymi umiejętnościami praktycznymi.

Czy warto studiować niestacjonarnie? Te kierunki studiów zrealizujesz lepiej, zdobywając doświadczenie

Wielu absolwentów szkół średnich obawia się podjęcia studiów niestacjonarnych. Winne najczęściej są stereotypy. Według najpopularniejszych mniejsza ilość godzin wykładów i ćwiczeń przekłada się na wiedzę gorszej jakości. Tymczasem program studiów w formie niestacjonarnej niczym nie różni się od programu studiów w formie stacjonarnej, dodatkowo – słuchacze zyskują możliwość jednoczesnego rozwoju zawodowego. Zdobywanie umiejętności praktycznych jeszcze w czasie trwania studiów, jest szczególnie ważne dla takich kierunków, jak m.in. Administracja, Finanse i Rachunkowość i Pedagogika.