Zobacz, jak funkcjonuje transport zwłok do Polski

Jeśli bliska nam osoba umarła za granicą, powinniśmy jej ciało sprowadzić do kraju. Bardzo często chcemy to zrobić z własnej inicjatywy, jednocześnie nie wiedząc, jak podejść do tego tematu odpowiednio. Jednak istnieją usługi i rozwiązania, które pozwolą nam bez najmniejszych problemów zadbać o to, aby zwłoki bliskich nam osób wróciły do kraju.

Zakład pogrzebowy, który zadba o powrót zwłok do kraju

Do naszej dyspozycji jest kompleksowa usługa, która pozwoli zadbać o to, aby zwłoki naszych bliskich, wróciły do naszego kraju w odpowiednich warunkach. Jako rodzina dajemy odpowiednie upoważnienie, które pozwoli działać zakładowi pogrzebowemu w naszym imieniu, za granicą. Kiedy wszystkie formalności zostaną dopełnione, realizowany jest transport zwłok do Polski, drogą powietrzną, uwzględniając wszystkie restrykcyjne warunki transportu zwłok.

Kiedy zwłoki będą już w kraju

Kiedy zwłoki bliskiej nam osoby będą już w kraju, następuje ich odbiór przez zakład pogrzebowy, a także transport do miejsca przechowywania zwłok. Kiedy nadejdzie ceremonia pochówku, wtedy zwłoki zostają nam wydane w takiej formie, jaką sobie życzymy. Dzięki temu, możemy w pełni dopasować usługi i potrzeby do naszej ceremonii.