Najbardziej logiczna strategia: zawsze stawiaj na ten sam kolor

To jest strategia, która robi szkody, ponieważ jest logiczna. Jednak logika nie jest matematyczna, jak zobaczymy. W tabeli Polska ruletka znajduje się 18 czarnych pól. Statystyka, że pojawi się czarny kwadrat wynosi 47,37! Nie spiesz się do koła ruletki po przeczytaniu tych liczb: masz 99% szans, że kulka pojawi się czarna przynajmniej 10 razy na 38. Ale im więcej grasz, tym większa staje się ta mała różnica w statystykach. I w końcu, prawdopodobieństwo osiągnięcia 47,37% w ciągu 100 rund jest minimalne.

Przykład rozszerzonego Martingale: Umieściłbyś swój żeton na kwadracie składającym się na przykład z następujących czterech liczb jeden-dwa-cztery-pięć, więc jeśli wygrasz, wygrasz ośmiokrotność swojego zakładu, jak pokazano w tabeli zakładów ruletki. Jeśli stracisz tym razem, nie rób tak, jak w prostej martingale, nie podwoić swoją stawkę, ale umieścić go z powrotem dokładnie tak samo. Tak więc, będzie tylko podwoić swoją stawkę, jeśli nie uda się osiem razy z rzędu. Matematyka jest prosta: Jeśli Twój zakład jest 2 i przegrasz 8 razy z rzędu będzie zatem stracił 2 × 8 tj. 16.

Kiedy wygrasz po raz dziewiąty, będziesz miał wygrał 4 x 8, czyli 32, który jest dwukrotnie co stracił. Jak widać, metoda ta jest podobna do prostej metody martingale, z tą różnicą, że ryzyko w stosunku do zysku jest o wiele bardziej interesujące. Ponadto, unikamy przeinwestowania poprzez podwajanie zakładu za każdym razem, co może szybko doprowadzić nas do utraty pieniędzy, jeśli nie mamy wystarczającego bankrolla. Jeszcze lepiej, w przypadku, gdy kasyno ogranicza Cię w podwajaniu zakładu, tutaj przejdziesz niezauważony. Ten rozszerzony martingale jest doskonałym sposobem na wygraną przy jednoczesnym ograniczeniu podejmowanego ryzyka. Jest to nasz ulubiony i możesz łatwo zobaczyć dlaczego.

Bądź jednak ostrożny, ponieważ grasz na kwadracie, czyli 4 kwadraty, a koło ruletki ma 37 kwadratów, prawdopodobieństwo upadku na te 4 kwadraty jest niższe niż w klasycznym martingale, gdzie prawdopodobieństwo wynosi 18/37. Dlatego też martyngał ten nazywany jest martyngałem rozszerzonym, ponieważ jego gra trwa dłużej. Więc bądź cierpliwy z tym martingale. Ruletka zyskała sławę na przestrzeni lat i stała się jedną z głównych atrakcji w świecie cosmopolitanturkiye.com i stacjonarnych. Niemniej jednak, niektórzy eksperci – od XVII wieku do dziś – zgadzają się, że istnieją strategie, aby wygrać w ruletkę, lub przynajmniej zwiększyć swoje szanse na wygraną częściej i szybciej, w sposób matematyczny.

Prawdziwy gracz powinien znać przynajmniej kilka z tych strategii gry w ruletkę, i nawet jeśli nie używasz ich regularnie, spróbuj zapamiętać przynajmniej jedną lub dwie, a w każdym razie wypróbuj je na darmowych demach, aby poćwiczyć – może to być bardzo pouczające. Tutaj będziemy mówić o różnych metodach i strategiach, które zostały opracowane przez ludzi, którzy są pasjonatami hazardu i pieniędzy, i które najwyraźniej się sprawdziły, ponieważ nadal przyciągają wiele zainteresowania dzisiaj. Jednak na pewno ostrzeżemy Cię, jeśli któraś z tych strategii wyda Ci się zbyt szalona – pamiętaj, że strategie służą głównie do urozmaicenia gry i uczynienia jej jeszcze bardziej interesującą! W końcu, jeśli człowiek przeciwstawił się prawom nieważkości, dlaczego nie miałby przeciwstawić się prawom przypadku – tak dla zabawy?

Dzisiaj możesz grać w automaty do gry na swoim komputerze, telefonie komórkowym lub tablecie przez Internet. Automaty wrzutowe online oferują znaczące zalety w porównaniu z ich „odpowiednikami” w prawdziwych kasynach lub klubach hazardowych. Jedną z największych zalet jest to, że procent wygranej w grach hazardowych online jest często wyższy, ponieważ kasyna online nie mają wysokich kosztów jak tradycyjne kasyna, więc mogą sobie pozwolić na wyższy procent wypłat. Inną ważną zaletą jest różnorodność gier. Owocowe automaty do gry były pierwszym i najczęściej wykorzystywanym tematem przez twórców automatów. Dziś ich era stopniowo przemija, ale automaty z cytrynami, melonami i arbuzami wciąż mają swoich fanów. Przecież te gry są bardzo jasne, proste i zabawne. Automaty historyczne wykorzystują tematy, które są w jakiś sposób związane z historią – piramidy, poszukiwanie skarbów, starożytne cywilizacje. Te sloty często wykorzystują znane fakty historyczne lub osobistości z przeszłości.