Lampy LED do manicure hybrydowego w atrakcyjnych cenach

Manicure hybrydowy stał się najpopularniejszą metodą stylizowania paznokci na całym świecie. Jest to zasługa jego trwałości, która powoduje, że bez względu na jakiekolwiek czynniki zewnętrzne, nasze paznokcie będą wyglądać pięknie nawet do kilku tygodni. Dlatego też coraz więcej młodych mam, jak i aktywnych zawodowo kobiet decyduje się na hybrydę, dzięki której nie muszą martwić się o wygląd swoich paznokci. Zanim jednak przejdziesz do wykonywania manicure hybrydowego pamiętaj, aby zaopatrzyć się w wysokiej jakości produkty oraz sprzęt kosmetyczny. Dobra lampa LED do paznokci umożliwi Ci szybką, sprawną i satysfakcjonującą pracę przy paznokciach.

Czym właściwie jest lampa do paznokci?

Każdy produkt stosowany w manicure, czy też pedicure hybrydowym, musi zostać dokładnie utwardzony i ustabilizowany na płytce paznokcia. Do wykonania tej czynności niezbędna jest lampa do paznokci posiadająca żarówki ledowe. Umożliwiają one utwardzenie nawet najbardziej opornych i skomplikowanych produktów, takich jak żele budujące. Nieprawidłowe lub zbyt krótkie trzymanie paznokci w lampie może sprawić, że żel nie będzie w stanie się utwardzić. W takiej sytuacji na naszych paznokciach pozostaje gęsta i lepiąca się papka, z którą nic już nie da się zrobić. Aby tego uniknąć, należy postawić na mocną i trwałą lampę LED, dzięki której wykonywanie manicure hybrydowego będzie szybkie i skuteczne. 

Lampy do paznokci dostępne na rynku kosmetycznym

W Polsce dostępnych jest wiele modeli lamp do paznokci w zależności od ich wielkości, ceny, czy też ilości posiadanych żarówek ledowych. Najważniejszą kwestią, na którą powinnaś zwrócić uwagę przed zakupem lampy, jest jej moc. To od niej zależeć będzie, czy wszystkie produkty zostaną odpowiednio utwardzone. Hurtownia kosmetyczna La Diosa posiada w swoim asortymencie szeroki wybór lamp o różnych parametrach. Do jednych z najmocniejszych modeli należą te o mocy 48W, 54W oraz 60W. Wyróżniamy również lampy o słabszych mocach, takich jak 9W, czy też 16W. Tego typu modele najlepiej sprawdzą się w przypadku klasycznego manicure hybrydowego. Jeżeli planujesz jednak przedłużanie paznokci metodą żelową – wybierz lampę o większej mocy, która poradzi sobie z solidnym utwardzeniem żelu. 

Lampy UV/LED w hurtowni kosmetycznej La Diosa

Produkty oferowane przez hurtownie kosmetyczną La Diosę posiadają niezwykle atrakcyjne i niskie ceny. Tak też jest w przypadku lamp UV/LED, które na stronie internetowej firmy, czy też w sklepie stacjonarnym znajdziesz w wielu odsłonach. Hurtownia oferuje lampy o różnych wielkościach, mocach, a nawet w różnorodnych odcieniach. Klientki najczęściej decydują się na lampy marki Semilac oraz Neonail. Zależy Ci na wysokiej jakości? W takim razie odwiedź ladiosa.pl i wybierz lampę dla siebie!