Kto wygra tytuł w Hiszpanii? Sprawdzamy!

Tytuł mistrza Hiszpanii poznamy już w dniu dzisiejszym! Hiszpańska prasa jest rozgrzana do granic możliwości, ukazując wszelkie informacje związane z dzisiejszymi meczami. Do walki o tytuł stanie Atletico Madryt i Real Madryt. Obie drużyny mają swoje szansę, przez co dzisiejszy dzień z pewnością nie będzie należeć do nudnych. Zapraszamy!

Kto ma zdecydowanie większe szanse na sięgnięcie po mistrza Hiszpanii? Oczywiście Atletico Madryt, które ma zdecydowanie łatwiejszy mecz do rozegrania. Warto nadmienić, że oba spotkania będą rozgrywane w dniu dzisiejszym, o godzinie 18:00. Dzięki temu fani Hiszpańskich drużyn będą mogli śledzić poczynania obu ekip na bieżąco, w tym samym czasie.

Jeśli zaś chodzi o rywali obu drużyn, zdecydowanie łatwiejsze zadanie ma dziś Atletico, które mierzy się z bardzo słabym w tym sezonie Valladolidem. Drużyna jest w rozsypce, ponieważ na dzień dzisiejszy aż sześciu piłkarzy tej drużyny nie będzie mogło zameldować się na boisku. Valladolid ma o co grać, ponieważ ewentualna wygrana mogłaby pomóc wyjść drużynie ze strefy spadkowej, jednak jak przyznał trener tej drużyny: „Będzie trudno grać z bardzo silnie atakującym Atletico”.

Sytuacja Realu Madryt jest zdecydowanie trudniejsza. Drużyna Królewskich oczywiście zagra na swoim boisku, niemniej jednak będzie musiała zmierzyć się ze zdecydowanie trudniejszym rywalem, ponieważ z Villarealem, który zajmuje aktualnie 7 miejsce i w wypadku wygranej, będzie miał okazję grać w Lidze Europy. Wyniki obu spotkań poznamy tuż przed godziną 20-tą!

Typy na dzisiejsze spotkania

Jeśli interesują Cię najlepsi bukmacherzy internetowi, zajrzyj na stronę serwisu internetowego, który posiada ranking wyłącznie legalnych bukmacherów w naszym kraju!