Genk ma szansę pokonać Antwerpię w grupie mistrzowskiej?

Piłkarskie emocje po finałach pucharów Francji i Włoch już za nami. Nie oznacza to jednak tego, że brakuje nam ciekawych spotkań piłkarskich, które można omawiać. Przykładem tego jest spotkanie Genk z Antwerpią, czyli spotkanie silnych drużyn ligi Belgijskiej. Zapraszamy!

Sytuacja Genk przed dzisiejszym meczem jest zdecydowanie lepsza. Drużyna podchodzi do swojego spotkania w optymalnym składzie, dodatkowo zagra go na swoim boisku. Antwerpia ma problemy kadrowe, które mogą zaważyć na wyniku. Jednym z największych problemów jest brak drugiego, najlepszego strzelca sezonu, oraz jednego z podstawowych obrońców drużyny Antwerp.

Również bilans spotkań i bramkowy przemawia za drużyną Genk, która wydaje się być w zdecydowanie lepszej dyspozycji niż Antwerpia. Bilans 9 strzelonych bramek i 4 straconych wygląda całkiem solidnie. Jeśli chodzi o Antwerpię, w tym wypadku mówimy o zaledwie 5 strzelonych bramkach i 7 straconych. Statystyki jasno pokazują, że Genk jest dziś faworytem.

Nowy bukmacher z ofertą na ten mecz!

Jeśli spotkanie wydaje nam się godne do obstawienia, warto sprawdzić co przygotował nowy bukmacher, który jest w pełni legalny w naszym kraju. Jest to ciekawa oferta, dzięki której możemy obstawić ten mecz na dogodnych dla siebie warunkach.

Pamiętajmy, obstawiajmy legalnie, przy pomocy legalnych bukmacherów!