Koronawirus a piłka nożna

Każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, jak bardzo koronawirus wpływa na wszystkie dziedziny życia. Jedną z nich jest piłka nożna, która w obliczu tak wielkiego zagrożenia musiała odpuścić na rzeczy wirusa.

Jak zapewne większości z Państwa wiadomo, Euro 2020 już teraz zostało przełożone na 2021 roku. Oznacza to, iż piłkarze będą mieli jeszcze rok przygotowań przed sobą. Jak jednak w tym czasie zmieni się piłka a także sami piłkarze? Póki co ciężko to ocenić, jednak można się domyślać iż znajdą się osoby, które nie będą w tak dobrej dyspozycji, jak jeszcze w lutym 2020 roku.

Jednym z najbardziej przegranych na tej sytuacji ma być nasz reprezentant. Robert Lewandowski bo o nim mowa, będzie w 2021 roku miał już 32 lata i jego forma na Euro 2021 będzie z pewnością stać pod znakiem zapytania. Sytuacja nie jest dobra, jednak każda kadra reprezentacyjna na Euro 2021 będzie borykać się ze swoimi problemami.

Co z meczami na dzień dzisiejszy?

Sytuacja w wielu ligach jest niewyjaśniona. Większość z najbardziej znanych lig na całym świecie jest zamrożona. Ligi czekają na wznowienie, choć tego nie widać.

Dla niektórych dobrym pytaniem jest jak obstawiać mecze w obliczu koronawirusa? Odpowiedź mogą przynieść takie ligi jak Turecka, Australijska czy Białoruska, które są nadal do dyspozycji graczy.

Ze względu na aktualne trendy stały się one na swoisty czas ligami topowymi.