Internetowe rozmowy a koszty

Rozmowy przez Internet to już właściwie standard używany przez większość z nas. Co prawda posługujemy się takimi aplikacjami jak Skype i Messenger, jednak na rynku istnieją także prawdziwi operatorzy, którzy oferują nam możliwość wygodnego dzwonienia na komórki i telefony stacjonarne za grosze. Co to za oferty? Sprawdźcie sami!

Internetowe połączenia telefoniczne to właściwie chleb powszedni dzisiejszych możliwości informatycznych. W sieci istnieje przynajmniej kilkunastu rywalizujących operatorów komórkowych, którzy oferują bardzo niskie połączenia za granice.

Dlaczego za granicę? Ponieważ zdecydowana większość z nich oferuje nam w pełni darmowe połączenia na terenie naszego kraju. Dlatego tanie rozmowy głównie dotyczą krajów do których Polacy dzwonią najwięcej.

Jakie ceny oferują owi internetowi operatorzy?

Standardem cenowym dla wielu połączeń są koszty liczone w kilku groszach za minutę. Dlatego też przykładowo do Wielkiej Brytanii możemy już dzwonić od zaledwie 4 groszy za minutę połączenia. Biorąc pod uwagę iż dzwonimy zarówno na telefony komórkowe jak i stacjonarne i bierzemy pod uwagę wygodę rozmowy, cena jest jak najbardziej atrakcyjna.

W wypadku innych krajów także podzwonimy za darmo. Wystarczy zapoznać się z serwisem oferującym zestawienia tanich rozmów dla danego kraju.