Czy Arminia Bielefield zaskoczy dziś Bayern Monachium?

O dzisiejszym, zaległym meczu Bundesligi nie można by było powiedzieć zbyt wiele, gdyby odbywał się w standardowych okolicznościach. Drużyna Bayernu Monachium podejmie dziś 16 w tabeli Arminię Bielfield. Czy jednak ten mecz to będzie łatwa przeprawa?

Spotkanie Bayernu jest ciekawe o tyle, iż Niemiecka drużyna wróciła dopiero co z Kataru, w którym brała udział w Klubowych Mistrzostwach Świata. Oczywiście impreza została zdominowana przez giganta z Monachium, natomiast piłkarze mają za sobą długą podróż i dzisiejszego dnia będzie wiele absencji piłkarzy z pierwszego zespołu.

Na korzyść Bayernu z pewnością jest fakt, iż w grze będzie ich najważniejsza broń, czyli Robert Lewandowski. Lista nieobecnych robi jednak wrażenie, ponieważ dziś na boisku nie zobaczymy: Gnabry’ego, Kouassi’ego, Mueller’a, Nubel’a a także Tillmana.

Czy jednak Arminia Bielfield wykorzysta to i zaskoczy aktualnego lidera Bundesligi? Tego nie wiemy i na odpowiedź poczekamy do 20:30, kiedy zacznie się pierwszy gwizdek sędziego!

Jak obstawiać takie mecze?

Jeśli chcecie wiedzieć jak obstawiać mecze u legalnych bukmacherów, wystarczy zajrzeć na powyższą stronę. Na niej znajdują się merytoryczne informacje na temat legalnego obstawiania u Polskich bukmacherów z licencją.

Zapraszamy!