PSG wraca dziś do gry! Pokona Lens na wyjeździe?

W tym tygodniu fani sportu nie mogą liczyć na brak zajęć. Do gry wracają największe ligi światowe, dzięki czemu będziemy mieli czym rozkoszować się podczas dzisiejszego dnia, jak i kolejnych dni zmagań piłkarskich. Dziś piłkarski powrót zalicz PSG. Czy podoła na wyjeździe?

Sytuacja PSG z pewnością nie jest idealna, ponieważ w ostatnim czasie największa gwiazda zespołu (Kylie Mbappe) dowiedział się o pozytywnym wyniku testu na koronawirusa. Ta sytuacja z pewnością nie przysporzyła zadowolenia władzom klubu, które nie wiedziały, jak rozwiąże się sprawa rozpoczęcia Ligue 1. Dziś jednak wiemy, że PSG zagra bez większości cennych nazwisk, które posiada w swoim składzie.

Z kolei Lens w ostatnim sezonie nie było drużyną, która sprawiała problemy Paryżanom. Dzisiejszy mecz nadal należy więc do takich, które PSG musi po prostu wygrać. Tym bardziej iż jeszcze w tym tygodniu czeka ich spotkanie z Marsylią, która chętnie rozpocznie swój sezon od wygranej.

Gdzie obstawić to spotkanie?

Jeśli nie wiemy, gdzie obstawiać mecze, zachęcamy do skorzystania z bardzo ciekawego poradnika, który zalinkowaliśmy powyżej. Jest to skuteczny poradnik, który informuje jak i gdzie obstawiać legalnie w Polsce.

Świetne źródło informacji dla początkujących!