Przy jakich eventach sprawdzą się hostessy?

Szykuje ci się w firmie event, konferencja czy targi? Może właśnie zwolniło się miejsce w Ptak Warsaw Expo na Targi Sadownictwa i warzywnictwa i przyda ci się dodatkowa pomoc przy organizacji takiego wydarzenia? Pragniesz, aby wymarzone targi odbyły się na wysokim poziomie, a pracownicy twojej firmy nie mają odpowiedniego doświadczenia, aby przyjmować gości z targów? Najlepszym sposobem, aby obsługa targów, w takich miejscach jak hale Expo, była jak najbardziej satysfakcjonująca, jest wynajem odpowiednich do tego osób tj. Hostessy Nadarzyn. Co robią hostessy? Dlaczego warto zatrudnić do pracy profesjonalne dziewczyny?

Udział w targach to wyzwanie – jak wygląda praca hostessy?

Targi, eventy czy konferencje to dla wielu firm oczywista szansa na zaprezentowanie siebie, zyskanie nowych klientów, umocnienie tych, których już posiadamy, a także okazja do rozbudowanych działań marketingowych „w terenie”. Na targach, rzeczywistość jest nieco inna od tej, znanej nam na co dzień. Do klienta należy dotrzeć bezpośrednio – zainteresować go, oczarować, zaprosić do stanowiska, postarać się być zapamiętanym.

Goście, takich miejsc, często są mili, ale nieufni. Wiedzą, że będziemy próbowali ich „złapać”. Potrzeba szerokiej wiedzy, jak dotrzeć do takiego klienta.

Wiele firm stawia zatem na to, aby to hostessy pracowały na takich eventach, aniżeli ich właśni pracownicy z działu marketingu. Hostessa dokładnie zna swoją branżę. Wie, gdzie się uśmiechnąć, gdzie zachęcić klienta nieco subtelniej. Takie osoby często są również bardzo wykształcone, znają perfekcyjnie języki obce, dzięki czemu są w stanie dotrzeć do zagranicznego klienta. Pracują całą swoją osobą – nie stanowią zatem stereotypowo jedynie „fizycznego” wabika na klientów.

Zadania, jakie możesz zlecić hostessom są różnorodne. Od rozdawania klientom ulotki czy materiałów reklamowych, poprzez zachęcanie do odwiedzenia stoiska, obsługi stoiska, bycia asystentką podczas prezentacji na scenie. Wiele hostess może być także barmankami czy animatorkami. Co więcej, zawód ten nie rozróżnia płci i w razie potrzeby możesz też skorzystać z usług hosta.

Dlaczego warto zlecić obsługę innym?

Każda firma na targach chce się dobrze zaprezentować, zbudować rozpoznawalność swojej marki. Dlatego zatrudnienie profesjonalnej hostessy wpływa na prestiż twojej firmy.

Jeśli stać cię na zatrudnienie tak fachowej pomocy, oznacza to, że twoja firma inwestuje w swój wizerunek, ma świadomość tego, że profesjonalizm i prezentacja mają znaczenie. Jest samoświadoma siebie oraz świadoma tego, co jest ważne na rynku jako takim.

Zatrudnienie hostessy pozwala na uniknięcie wpadek wśród twoich niedoświadczonych na targach pracowników. 

Hostessa, która doskonale wie, co powinna robić i jak powinna to robić, aby zapewnić ci zainteresowanie gości, to także spokój duszy.

Zajrzyj do katalogów – pomyśl o współpracy z hostessami

Jeśli mieszkasz w Warszawie, warto przejrzeć katalogi ofert, jeśli chodzi o Hostessy Nadarzyn.

Agencję wynajmującą hostessy, hostów, fordanserki, barmanki, animatorki i personel, jaki jest ci potrzebny, łatwo znajdziesz. Cechuje nas profesjonalizm, fachowość, doświadczenie oraz dopasowanie usług do twoich indywidualnych potrzeb.

Nasze hostessy pracowały na najważniejszych wydarzeniach w regionie. Dostępne są hostessy na terenie całego kraju. Przeglądając naszą ofertę, znajdziesz hostessy o wielu różnych cechach, które łatwo można dostosować do takich eventów jak targi, konferencje, pokazy mody, występy w telewizji.

Jeśli tylko chcesz, aby twoja firma zaprezentowała się na wydarzeniach najlepiej – skorzystaj z naszych usług.