Elegancka podłoga z paneli – dlaczego warto wybrać wzór jodełki?

Podłoga w jodełkę to ponadczasowe rozwiązanie, o którym marzy spore grono osób. Mamy bardzo dobrą wiadomość! Aktualnie możemy liczyć na funkcjonalne panele stworzone z myślą o wygodnym położeniu podłogi na wzór klasycznej jodełki. Nie wymaga to klejenia. Wygodne zatrzaski sprawiają, że każdy z nas jest w stanie samodzielnie położyć taką podłogę w swoim domu.

Kluczowym aspektem jest oczywiście wybór właściwych paneli, które zaoferują nam fantastyczny wygląd, a także prosty montaż. Dobrą propozycją są nowoczesne panele podłogowe w jodełkę dostępne w najnowszej kolekcji Trendtime 3. Zostały zaprojektowane przez renomowanego, niemieckiego producenta Parador. To gwarancja wysokiej jakości oraz odporności na wilgoć oraz ścieranie. Klienci mogą wybrać jeden z sześciu odcieni dębowych paneli.

Dawny parkiet w jodełkę był dosyć problematyczny. Położenie takiej podłogi było czasochłonne i trudne. Nie obyło się bez pomocy fachowców. Dzisiaj możemy wykorzystać funkcjonalne panele w jodełkę z kolekcji Trendtime 3. Są one większe od tradycyjnie stosowanych klepek, a także posiadają wygodny system zatrzaskowy. Efekt końcowy jest fenomenalny. Taka podłoga przez wiele lat będzie cieszyć Twoje oczy i robić pozytywne wrażenie na gościach.